K prodeji - Rodinný dům, vč. pozemků, U Bažantnice, Praha 5

Rodinný dům, vč. pozemků, U Bažantnice, Praha 5

Vloženo:
20.06.2018
Naposledy upraveno:
28.08.2018
Ident. číslo:
Lokalita:
Hlavní město Praha
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
10 400 000 Kč
Rodinný dům, vč. pozemků, U Bažantnice, Praha 5

Bližší informace

V rámci insolvenčního řízení dlužnice Ivany Vinšové sp. zn. MSPH 92 INS 26736/2016 nabízíme k prodeji pozemek jehož součástí je rodinný dům č. p. 377 a přilehlého pozemku, v ulici U Bažantnice, Praha 5.


Rodinný dům má vybudované tři bytové jednotky, bytová jednotka v 1. PP není zkolaudovaná. U rodinného domu je zahrada. Přístup k nemovitosti je po asfaltové komunikaci z ulice U Bažantnice.

Objekt je zděný, samostatně stojící, podsklepený se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou. Objekt je napojen na elektrickou energii, splaškovou kanalizaci, vodovod a zemní plyn. Zkolaudován byl v roce 1979. V městské části Praha Chuchle je veškerá občanská vybavenost.

 

Základy domu jsou z betonových pásů, svislé zdivo zděné, střešní krytina je z asfaltových pásů. Vnitřní omítky jsou štukové, fasáda břízolitová, veškeré klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Okna dřevěná zdvojená, vnitřní dveře plné či prosklené, zasazené do ocelových zárubní. Na podlahách se nachází keramická dlažba a PVC, ve sklepě, garáži a skladu je betonová mazanina a na stěnách keramické obklady. Ústřední vytápění je zajištěno plynovým kotlem, ohřev TUV pak elektrickým bojlerem. Okna i radiátory byly opatřeny novým nátěrem.

 

Na zahradě se dále nachází venkovní betonový bazén s vnitřním nátěrem o velikosti 6,8 m x 2,9 m s hloubkou 1,3 m včetně čističky vody a dále dřevěná kůlna. Oplocení pozemku je provedeno z pletiva, do ulice pak s kamennou podezdívkou.

DISPOZICE:

Jedná se o spoluvlastnický podíl o velikosti 1/6 na pozemku parc. č. 998/62, jehož součástí je stavba č. p. 377 – rodinný dům a 1/6 na pozemku parc. č. 998/32 – zahrada, vše na LV č. 98, katastrální území Velká Chuchle, obec Praha, vedené u Katastrálního úřadu pro hlavní město Prahu, katastrální pracoviště Praha.

 

1. PP: bytová jednotka o velikosti 2+1: předsíň, pokoj, kuchyň, pokoj, koupelna, spíž, chodba se schodištěm, sklepy, dvě garáže
1. NP: bytová jednotka o velikosti 3+1: veranda, zádveří, chodba, schodiště, kuchyň, hala, 2x pokoj, WC, koupelna, spíž, terasa
2. NP: bytová jednotka o velikosti 3+1: předsíň, schodiště, kuchyň, hala, 2x pokoj, WC, koupelna, spíž, terasa


Nabídku můžete učinit prostřednictvím e-mailu:
spacirova@insolvencyproject.cz. V nabídce sdělte: předmět koupě, kupní cenu, jméno dlužníka nebo sp. zn., jméno a příjmení zájemce, vč. tel. kontaktu.


Vyřizuje: Denisa Špacírová
Tel: 778 545 284


Pozn: Rodinný dům bude prodán zájemci, který učiní nejvyšší nabídku.

Náleží k řízení

Vinšová Ivana - Insolvenční řízení - probíhající

Dlužník:
Vinšová Ivana
Spisová značka:
Insolvenční správce:
Insolvency Project v.o.s.

Filtrování výsledků

od do
| |