K prodeji - Rodinný dům v obci Třebihošť

Rodinný dům v obci Třebihošť

Vloženo:
16.04.2018
Naposledy upraveno:
16.04.2018
Ident. číslo:
Lokalita:
okres Trutnov
Způsob prodeje:
Mimo dražbu
Cena:
923 500 Kč
Rodinný dům v obci Třebihošť
Rodinný dům v obci Třebihošť Rodinný dům v obci Třebihošť Rodinný dům v obci Třebihošť
Rodinný dům v obci Třebihošť Rodinný dům v obci Třebihošť Rodinný dům v obci Třebihošť Rodinný dům v obci Třebihošť Rodinný dům v obci Třebihošť Rodinný dům v obci Třebihošť

Bližší informace

V rámci insolvenčního řízení dlužníka Jana Brandy nabízíme k prodeji rodinný dům č.p. 140 zahradu parc. č. 283/2 v obci Třebihošť, k. ú. Zvičina.

 

Stavba je částečně podsklepena z kamenného zdiva a strop je klenbový. Obvodové nosné konstrukce v přízemí jsou roubené a část přístavby je zděná na tl. pod 45 cm. Stropní konstrukce jsou provedeny z viditelných stropních trámů se záklopem. Střešní krytina je v kombinaci osinkocementových šablon, pozinkovaného plechu, pálených a betonových tašek. Klempířské konstrukce jsou ve střešní části provedeny z pozinkovaného plechu. Venkovní úpravy jsou částečně na původním objektu provedeny nátěrem impregnačním a v přístavbě jsou provedeny omítky hladké. Vnitřní úpravy provedeny na roubené části omítkou u nové taktéž s doplněním keramickými obklady. Podlahové konstrukce u suterénu kamenná dlažba do písku, přízemí v kombinaci keramické dlažby u přístavby a chodby s prkennými podlahami částečně pokrytými PVC. Okna osazena původní ven a dovnitř otevíraná dřevěná u přístavby dřevěná zdvojená. Do objektu je zaveden elektrický proud 230/400 V, hromosvod není instalovaný. Rozvod vody v nové přístavbě je proveden teplé a studené v potrubí PPR ovšem bez napojení na vodní zdroj a ohřev TÚV, který není instalovaný. Vytápění je zajištěno kombinací několika kamny na pevná paliva s komínovými tělesy, která neodpovídají platným normám. Kanalizace z kuchyně je svedena na povrch pozemku trativodem, z WC a lázně do žumpy. Voda je zajištěna z vlastní studny bez napojení a čerpadla, je do objektu donášena. Schody do suterénu jsou kamenné, do půdního prostoru dřevěné bez podstupnic velmi strmé  z prostoru skladu. Objekt obsahuje: suterén - sklep se schodištěm, přízemí  - vstupní verandu, chodbu, kuchyň, obytnou místnost, pokoj, WC, lázeň, sklad paliva, sklad. 

Stavba je ve špatném stavu vyžadující zásadní opravu a to jak obvodových nosných konstrukcí, krovu, střešní krytiny, výměnu oken, dveří, dokončení napojení na vodní zdroj a pod. 

Nabídku můžete učinit prostřednictvím e-mailu: klemencova@insolvencyproject.cz. V nabídce sdělte: předmět koupě, kupní cenu,  jméno dlužníka nebo sp. zn., jméno a příjmení zájemce, vč. tel. kontaktu.

 

Vyřizuje: Bc. Michaela Klemencová

Tel: 778545284

 

Pozn: Rodinný dům bude prodán zájemci, který učiní nejvyšší nabídku.

 

Odkaz na insolvenční řízení dlužníka:

https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=9587f560-485b-42d5-9e5d-473e2d78fcd0

 

Filtrování výsledků

od do
| |